Stručně o nás...

Společnost SMS-služby s.r.o. vznikla jako stoprocentní dceřiná společnost Sdružení místních samospráv České republiky a jejím účelem je poskytnout potřebnou pomoc členské základně SMS ČR, a to nejen obcím, ale i jejich příspěvkovým organizacím.

Jejím hlavním cílem je pomáhat členům SMS ČR oblastech, které je trápí a odlehčit jim od časově a odborně náročné činnosti, čímž mohou alespoň částečně ušetřit svůj čas na plnění veřejných úkolů, kterým by se chtěli skutečně věnovat, a řešení dalších problémů v dané obci.

V současné době se zaměřujeme především na problematiku veřejných zakázek a GDPR. Do budoucna budeme naše služby i nadále rozšiřovat. Za tímto účelem sdružujeme kvalifikované odborníky a spolupracujeme s dalšími externími poradci.

Naše územní působnost je celá Česká republika, včetně hlavního města Prahy. Jsme všude tam, kde nás potřebujete.

Členům SMS ČR nabízíme profesionální služby za velmi výhodných cenových podmínek.

 

Jsme úzce propojení se sdružením SMS ČR, které sdružuje obce, města i neziskové organizace a hájí zájmy všech svých členů.

Na začátek stránky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací