Zdá se to až neuvěřitelné, ale během necelého půldruhého roku, kdy s námi obce mohou strategicky plánovat, se do procesu aktivně zapojily už téměř dva tisíce osob! A jelikož strategické plánování má být dohodou co nejširšího množství lidí nad rozvojem daného území, bude naším dlouhodobým cílem toto číslo ideálně násobit!

 

Sbíráme podněty…

 

Schůzky s pracovními skupinami, veřejná projednání, dotazníková šetření či veřejné ankety. Všechny tyto příležitosti využíváme pro sběr podnětů od různých osob více či méně zapojených do obecního dění. Na těchto podnětech z velké části stojí námi zpracovávané strategické plány.

 

Chceme oslovit i teenagery

I proto, že bez podnětů místních obyvatel bychom nikdy nebyli schopni navrhnout nejvhodnější směřování obce, pracujeme stále na tom, abychom uměli oslovit nejrůznější skupiny obyvatel. V blízké době se tak můžete těšit třeba na možnost ankety pro děti a jejich rodiče týkající se např. provedení dětských hřišť či prostředí (v okolí) škol. Velkou výzvou pro nás je pak zapojení teenagerů, kvůli nimž se primárně věnujeme sociálním sítím. Výhledově pro obce zvažujeme také kompletní zajištění výjezdních plánovacích jednání.

 

Pokud jste i vy přesvědčeni o tom, že strategické plánování je komunitní záležitostí, neváhejte plánovat s námi!

 

Marek Komárek

koordinátor strategického plánování


Na začátek stránky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací