Webové stránky jsou často vstupní branou občanů k informacím o dění v obci, aktualitám z obecního úřadu a dalším. Jejich tvorba má však určité zásady. Patří k nim povinně zveřejňované informace, prohlášení o přístupnosti, dostatečný barevný kontrast, ovládání z klávesnice…, zkrátka a jednoduše je třeba dodržet pravidla přístupnosti a povinné náležitosti webových stránek obcí.

SMS-služby s.r.o. pro vás připravily novou službu nazvanou audit webových stránek, která vám pomůže vyřešit veškeré otázky nejen o přístupnosti vašeho webu, ale také povinných obsahových náležitostech. Služba se nabízí ve dvou variantách. Tou první je samotný audit webových stránek, kdy specialista zkontroluje váš web z pohledu pravidel přístupnosti a povinných obsahových náležitostí webových stránek obcí. Tuto variantu využijete zejména, potřebujete-li zkontrolovat stávající webové stránky. Druhá varianta služby je vhodná, máte-li webové stránky ve výstavbě. Tehdy je zde možnost konzultace povinností spojených s webovými stránkami obcí. V rámci této varianty služby vám expert představí veškeré povinnosti spojené s webovými stránkami obecních webů.

Věříme, že vám nová služba pomůže doladit vaše webové stránky tak, abyste na ně mohli být pyšní. V průběhu uplynulých dvou let jsme již pomohli se stovkami obecních webů, proto si dovolujeme tvrdit, že vám službu audit webových stránek dokážeme nabídnout v odpovídající kvalitě. Pro detailní informace navštivte naše webové stránky https://www.sms-sluzby.cz/cs/ nebo nás kontaktuje na webovky@sms-sluzby.cz.

Michal Hinda


Na začátek stránky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací